Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOC Regulamin Forum !
#1
Exclamation 
IPTVizja to forum dyskusyjne które ma swoje zasady

Jest tworzone dla ludzi przez ludzi którzy mają problemy z IPTV.

Poniżej znajdzieje zasady panujące na naszym forum których należy przestrzegać .

Większość tych wytycznych ma na celu poprawę stanu nowej technologi jaka jest IPTV , witryna pełna wskazówek.

 Niektóre z tych Wytycznych są jednak bardziej wygórowane i działają jak reguły.

 Reguły występują w dwóch formach: kardynał i obowiązkowa.

Prawa kardynalne  Exclamation

- JEDYNY język dozwolony na tym forum jest POLSKI i powinien być używany we WSZYSTKICH POSTACH.

- Administratorzy i moderatorzy mają zawsze rację.

- Bez trollingu. Nie rób postów, które są tworzone tylko po to, aby wzbudzić gniew ludzi. Informacja jest kluczem do tego, aby nie być trollem.

- Zaatakuj wiadomość, a nie posłańca. Krytykuj pomysły, a nie ludzi. Obrażanie nie będzie tolerowane. Żaden członek nie może brać udziału w publicznych atakach osobistych na innych członków.

- Ataki osobiste są zdefiniowane jako obelgi, obelgi lub szydercze komentarze oparte na danych osobowych, rasowych, etnicznych i / lub płciowych.

- Wszystkie reklamacje muszą być przekazywane prywatnie za pomocą PW, funkcji „Zgłoś ten post” lub e-maila. W takim przypadku osoby naruszające prawo zostanią zredagowane lub usunięte, a osoba naruszająca prawo otrzyma nie więcej niż dwa (2) prywatne ostrzeżenia za pośrednictwem PW i / lub poczty e-mail oraz jedno końcowe ostrzeżenie administracyjne.

- Jeśli zachowanie będzie się powtarzać, członek zostanie zbanowany na tydzień, to po powtórnym incydencie zostanie zablokowany na stałe. Dotyczy wszystkich członków naszej społeczności.

- Chcemy tylko odrobiny życzliwości społeczności i żadnych ataków. Pracujmy razem, dzieki czemu bedziemy wielcy At

- Brak materiałów pornograficznych, obraźliwych seksualnie, o charakterze jednoznacznie seksualnym lub obiektywizujących. Prosta zasada. Obowiązuje tutaj ocena administratora. Zdjęcia o podtekście seksualnym zostaną poddane szczegółowej analizie. Chcielibyśmy, aby nasi czytelnicy mogli odwiedzać witrynę w pracy i dzielić się z przyjaciółmi bez żadnej obawy.

- Nie publikuj linków ani próśb do innych forów.

- Proszenie innych członków o Like jest zabronione! Zbieraj polubienia dzieląc się dobrociami!

- Opublikuj nowy temat na odpowiednim forum!

- Szanuj prywatność innych. Nie publikuj numerów telefonów, adresów, zdjęć itp. Innych osób bez ich zgody.

- Każdy członek IPTVizja może mieć tylko jedno konto.

- Z każdego konta może korzystać tylko jedna osoba.

- Nie umieszczaj wulgaryzmu w tematach wątków.

- Rażąca reklama konkurencyjnych produktów nie jest tolerowana.

- I oczywiście, NIE SPAMUJ. Brak postów o charakterze komercyjnym i brak zalewania bezużytecznymi treściami.

- Żadnych spamujących użytkowników z PW oferującymi inne usługi lub proszącymi o kontakt przez e-mail / skype. Udostępnianie wiadomości e-mail / Skype / telegramu i innych danych osobowych jest zabronione!


- linki do adresów IP serwerów, innych forów, stron internetowych lub sklepów, stron phishingowych lub złośliwego oprogramowania itp. są surowo zabronione.Prawa Obowiązkowe  Exclamation


-Użyj opisowych linii tematycznych i badaj swój post. Zmniejsza to ryzyko podwójnego wysyłania postów, a także ułatwia ludziom zobaczenie, co chca a czego nie chcą czytać. Przejrzyj także tematy w poszukiwaniu postów z ostatnich kilku dni, aby upewnić się, że nie powielasz postów. Zastanów się także, na jakim forum powinien zostać opublikowany Twój temat.

- Ogranicz używanie nadmiernego wulgarnego języka. Przekleństwa w ogóle nie będą tolerowane. Kuktura osobista to podstawa. Nie twierdzimy, że nie możesz wyrazić swojej opinii, ale są na to sposoby bez przekleństw.

Podsumowując: zawsze dajemy ostrzeżenia (z wyjątkiem niedopuszczalnych postów - czasami mamy zadużo pracy), ale niekoniecznie przekazujemy je więcej niż dwa razy tej samej osobie. Jeśli zkłócasz społeczność, podejmiemy działania.

Wytyczne dotyczące podpisu IPTVizja

-Oczekuje się, że podpisy będą zgodne z tymi samymi wytycznymi co posty, co oznacza brak nienawiści, przekleństw, ataków osobistych i materiałów dla dorosłych.

Jeśli zauważymy, że naruszasz te wytyczne, raz zostaniesz poproszony o zmianę podpisu. Jeśli nie zastosujesz się do tego, zmienimy to dla za ciebie SmileInne zasady  Exclamation

Surowo zabrania się publikowania kontaktów (Facebook, Skype, WhatsApp i innych komunikatorów) lub adresów e-mail na otwartych forach. W tym celu dostępna jest usługa prywatnych wiadomości.

Na tym forum zabronione jest żądanie lub oferowanie serwerów komercyjnych firm.

Jeśli chcesz nam powiedzieć o pliku, napisz post z linkiem, z którego można pobrać plik.

Surowo zabrania się pisania odpowiedzi / postów zawierających „jedno słowo” lub „jeden wiersz”, takich jak np. „Dzięki”

Jeśli chcesz powiedzieć „Dzięki”, użyj przycisku Lubię to. Nie proś innych członków o lajki!

'Dziekuje' Można go znaleźć w prawym dolnym rogu każdej wiadomości.

Jeśli chcesz podnieść pozycje swojego posta, prześlij go ponownie. 

Nie możesz wysyłać wiadomości PM, dopóki nie utworzysz minimum dwóch (znaczących) postów (przedstawienie się jest już jednym przydatnym postem).

Nie zadawaj moderatorom ani administratorom pytań związanych z forum.


Nie wysyłaj moderatorom ani administratorom zbędnych prywatnych wiadomości e-mail (chyba że zostaniesz o to poproszony przez jednego z nich).
Karą za to naruszenie może być natychmiastowy ban.
Na przykład, jeśli wyślesz tą samą wiadomość do 3 moderatorów, zostaniesz natychmiast zablokowany na forum.

NIGDY nie wysyłaj do moderatorów ani administratorów swoich strumieni IPTV (chyba że poprosi o to jeden z nich). 
Karą za to naruszenie może być natychmiastowy ban.


W pełni akceptujesz, że:
OBIOR TELEWIZJI CYFROWEJ BEZ WAZNEJ SUBSKRYPCJI JEST ZABRONIONE PRAWNIE. WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ WYŁĄCZNIE DLA CELÓW EDUKACYJNYCH. 
NIE AKCEPTUJEMY ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAWARTOŚĆ TEJ STRONY.
JAKIEKOLWIEK KORZYSTANIE Z OPROGRAMOWANIA I / LUB INFORMACJI WYMIENIONYCH NA TE FORUM JEST NA TWOJE WŁASNE RYZYKO !!!


Wytyczne te powinny być łatwe do zrozumienia i przestrzegania. 

Dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia. 

Undecided
Odpowiedz
#2
Mam pytanie do cześć inne zasady linijka "Surowo zabrania się pisania odpowiedzi / postów zawierających „jedno słowo” lub „jeden wiersz”, takich jak np. „Dzięki” .
Czy zasada ta dotyczy cześć -giełda- gdzie aby zobaczyć ukrytą treść trzeba napisać odpowiedź w wątku. Generalnie każdy wie co ukryte ( treść) wiec piszemy "Dzięki" "zobaczę" itp pojedyncze słowa. Czy teraz trzeba będzie ze dwa zdania wpisać?

Brakuje przy logowaniu (jednorazowego) potwierdzenia przeczytania regulaminu :-).

Czy dopuszczalne jest przekazywanie np zamieszczonych list m3u, innym osobom nie zarejestrowanym na forum. Chodzi o typowe sytuacje np Facebook- post- nie działa mi lista, aplikacja - czy koś ma listę do przetestowania? Przekazanie ze wskazaniem ska ta lista oczywiście (odp na post -masz tu listę z forum www.iptvizja.pl)
Mój ulubiony urywek "Administratorzy i moderatorzy mają zawsze rację." :-) :-)
Odpowiedz
#3
(01-22-2020, 06:30 PM)adarwa napisał(a): Mam pytanie do cześć inne zasady linijka "Surowo zabrania się pisania odpowiedzi / postów zawierających „jedno słowo” lub „jeden wiersz”, takich jak np. „Dzięki” .
Czy zasada ta dotyczy cześć -giełda- gdzie aby zobaczyć ukrytą treść trzeba napisać odpowiedź w wątku. Generalnie każdy wie co ukryte ( treść) wiec piszemy "Dzięki" "zobaczę" itp pojedyncze słowa. Czy teraz trzeba będzie ze dwa zdania wpisać?
Akurat jest to reguła od której są wyjątki  At 

(01-22-2020, 06:30 PM)adarwa napisał(a): Brakuje przy logowaniu (jednorazowego) potwierdzenia przeczytania regulaminu :-).

Czy dopuszczalne jest  przekazywanie np zamieszczonych list m3u, innym osobom nie zarejestrowanym na forum. Chodzi o typowe sytuacje np Facebook- post- nie działa mi lista, aplikacja - czy koś ma listę do przetestowania? Przekazanie ze wskazaniem ska ta lista oczywiście (odp na post -masz tu listę z forum www.iptvizja.pl)
Mój ulubiony urywek "Administratorzy i moderatorzy mają zawsze rację." :-) :-)

Adres forum Jak nabaradziej mozna podać Smile Samych Listy rozpowszechniać po facebook nie bardzo polecam  WinkCytat:Brakuje przy logowaniu (jednorazowego) potwierdzenia przeczytania regulaminu :-). 
trafna uwaga zobacze co da sie z tym zrobić  Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości